O registraci

Jestli jsi narozen(a) mezi daty 7. 6. 1999 a 7. 6. 2002, můžeš jet na Obrok jako účastník.
Pokud ses narodil(a) v rozmezí 7. 6. 1992 až 7. 6. 1999, můžeš jet jako účastník anebo jako servis tým. Když jsi světlo světa spatřil(a) dříve než 7. 6. 1992, Tvou jedinou možností je jet jako servis tým.

Servis tým
Registrace pro servisáky bude spuštěna na Elixíru (19. listopadu 2016) v 10.00 a bude probíhat až do konce března.

Účastníci
Pro účastníky bude v první vlně uvolněno 900 míst. Pokud bude dostatečný počet zaregistrovaných servisáků, uvolní se dalších 300 míst. První vlna bude spuštěna na Miquiku (3. prosince 2016) v 9.00, kde se u našeho stánku můžeš rovnou zaregistrovat. Jestliže na Miquik nejedeš, nezoufej! Zaregistrovat se můžeš stejně tak i z pohodlí domova a tvého prohlížeče prostřednictvím našeho webu www.obrok17.cz.
Nezapomeň, že minimální počet účastníků ve skupině jsou čtyři a ve skupině musí být minimálně jeden účastník starší 18 let.
Posledního března se registrace uzavře úplně.

Průběh registrace

Do registračního systému se dostaneš přes náš web (www.obrok17.cz) a tlačítko “Registrace” v horním menu.
Registrace probíhá výhradně přes skautIS! Pokud nemáš vytvořený účet ve skautISu, založ si ho. Pokud ho máš, stačí se jen přihlásit. V obou případech se dostaneš zpět do registračního systému Obroku 2017.

Další postup se odvíjí od toho, jak se chceš registrovat:


Účastník zakládající skupinu

Klikni na “Založit novou účastnickou skupinu” a vyplň nám všechny informace o vaší skupině, včetně polohy vašeho výskytu. Poté nám vyplň všechny informace o tobě a dokonči registraci.
Další účastníci se do skupiny přidávají pomocí zvacího odkazu, nebo prostřednictvím pozvánek, které se posílají přes registrační systém Obroku.

Účastník, který se chce připojit k již existující skupině.

Nejprve se přihlaš do registračního systému a klikni na unikátní odkaz tvé skupiny. Poté nám vyplň všechny informace o tobě a dokonči registraci.

Člen servis týmu

Klikni na “Zaregistrovat jako servisák” a vyplň nám všechny informace o Tvé osobě.
Poté budeš vyzván k vyplnění doplňujících informací.
Po kliknutí na “Dokončit registraci” se staneš právoplatným členem servis týmu. :-)Přeregistrace

Pokud si se již zaregistroval a rozhodneš se jet na Obrok například s jinou skupinou, či jako servisák, klikni na odkaz v registračním systému pod informacemi o platbě “Nechci být servisák, ale účastník” nebo “Nechci už být účastníkem (chci jít do servis týmu nebo do jiné skupiny)”. Poté se dostaneš na úvodní stránku, která Tě provede celou registrací znovu.
Toto rozhodnutí můžeš zrealizovat do konce registrace, čili konec března.

Zrušení registrace

Pod informacemi o platbě se nachází odkaz “Zrušit svou registraci - nepřijedu na obrok”, po kliknutí na tento odkaz se Vás ptáme na důvod zrušení registrace, po vyplnění tohoto pole a následným odesláním s Tebou (ač nás to mrzí) na Obroku nepočítáme.
Svou registraci můžeš zrušit do konce března.

Platba

Platbu je nutno provést do měsíce od registrace, v druhém případě se registrace ruší! Vše lze řešit domluvou po emailu registrace@obrok17.cz
Servis tým - platba se provádí za každého servisáka (350Kč)
Účastníci - platba se provádí za celou skupinu (700Kč/os.)
Informace o platbě najdeš v registračním systému.

Registrace na programy

Registrace na programy bude spuštěna 7. května a bude pokračovat až do Obroku. Blížší info k registraci na programy dodáme.

     
info@obrok17.cz

nahoru

logo_skaut